Advokátní kancelář JUDr. LUHAN & spol. Lysá nad Labem

Advokátní kancelář JUDr. LUHAN & spol. je sdružením advokátů poskytujícím komplexní právní služby širokému spektru klientů, a to již od roku 1990. Právní služby poskytujeme občanům, podnikatelům, obchodním společnostem i subjektům neziskové sféry.

Provozujeme generální (všeobecnou) advokátní praxi se zaměřením na občanské právo, obchodní právo, trestní právo, ústavní právo a správní právo. Jsme vyhledávanou advokátní kanceláří pro sepis smluv (nejčastěji kupní smlouva či darovací smlouva), pro poradenství a zastoupení advokátem v dědickém řízení i pro řešení veškerých majetkových sporů se zastoupením advokátem v soudním řízení (zejména vymáhání pohledávek, náhrada škody, vypořádání podílového spoluvlastnictví, vypořádání společného jmění manželů).

Jsme středně velká advokátní kancelář (4 advokáti, 1 advokátní koncipentka). Zachováváme tedy si osobní a individuální přístup advokáta ke každému klientovi, zároveň ale zvládneme i případy vyžadující koordinaci vícečlenného týmu právníků. Naší výhodou je též mimopražské umístění kanceláře s dobrou dostupností do Prahy. S pražskými klienty se můžeme scházet i v našich jednacích prostorách v centru Prahy na Senovážném náměstí.

Abychom pro klienty zajistili komplexní službu, spolupracuje naše advokátní kancelář dlouhodobě se zkušenými a kvalitními notáři, účetními a daňovými poradci, auditory, patentovými zástupci, soudními znalci a tlumočníky, ve věcech exekucí též s exekutory.

Hlavními obory naší činnosti jsou:

Působíme v lokalitách

Lysá nad Labem

Praha

Nymburk

Milovice

Poděbrady

Praha - východ

Čelákovice

Brandýs nad Labem

Říčany

Úvaly

Mladá Boleslav

Benátky nad Jizerou

Kolín

Český Brod a další