Advokáti

  • JUDr. Jan Luhan

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Advokacii se v Lysé nad Labem věnuje nepřetržitě od roku 1973, do roku 1989 v rámci místní advokátní poradny, v roce 1990 pak založil soukromou advokátní kancelář JUDr. Luhan&spol.

Vykonává generální advokátní praxi, zaměřuje se na právní vztahy k nemovitostem, dědické právo, ústavní právo a správní právo. JUDr. Jan Luhan působí dlouhá léta jako lektor ústavního, správního a katastrálního práva v rámci vzdělávání advokátních koncipientů České advokátní komory a je zkušebním komisařem České advokátní komory. V roce 2012 byl JUDr. Jan Luhan zvolen předsedou zkušební komise České advokátní komory.
E-mail: ak@akluhan.cz

  • Mgr. Ing. Marek Luhan

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, titul Ing. získal na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Advokátem je od roku 2006. Vykonává generální advokátní praxi, zaměřuje se na vymáhání pohledávek, občanské právo a právní vztahy k nemovitostem.
E-mail: marek.luhan@akluhan.cz

  • Mgr. Michaela Kasper Beňová

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Advokátkou je od roku 2007. Vykonává generální advokátní praxi, zaměřuje se na bytové právo, rodinné právo a trestní právo a dále rovněž na problematiku občanství a pobytu cizinců.
E-mail: michaela.benova@akluhan.cz


SEKRETARIÁT

E-mail: ak@akluhan.cz, Tel.: 325 551 053
  • Ing. Petra Bašková je asistentkou v advokátní kanceláři od roku 2019.

Působíme v lokalitách

Lysá nad Labem

Praha

Nymburk

Milovice

Poděbrady

Praha - východ

Čelákovice

Brandýs nad Labem

Říčany

Úvaly

Mladá Boleslav

Benátky nad Jizerou

Kolín

Český Brod a další